Tezgahlar

Tezgahlar

       Standartlar dahilinde oluşturulmuş kenar tezgahlar, size birçok cihazın rahatlıkla yerleştirilebileceği ergonomik çalışma alanları sağlar.Modüler yapısıyla istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda; evye, su, gaz ve elektrik aksesuarları kolaylıkla uygulanabilir. Tezgah üzeri asma dolap alternatifleri ile depolama alanlarını iki katına çıkarma imkanı sunar.

       Laboratuvar Kenar ve Orta Tezgâhları; A-Sistem, C- Sistem, Sac Ayak Sistem ve Bazalı modellerde üretilmektedir. Tezgâhların taşıyıcı konstrüksiyonu tüm alp yapı tesisatlarını gizleyebilecek ve müdahale kolaylığı sağlayabilecek şekilde tasarlanmıştır. Tezgâh dolap sistemleri galvaniz sac üzeri elektro statik epoksi toz boyalı ve MDF Lam malzemeden üretilmektedir.

       Medyasel Servis Ünitesi olarak adlandırılan tezgâh üzeri enerji panelleri; elektrik ve mekanik aksesuarlarının barındırabilmesinin yanı sıra üzerine monte edilen rafları sayesinde fonksiyonel kullanım alanları yaratır.

Tezgah Yüzeyleri

Endüstriyel Seramik

Endüstriyel Seramik Tezgahlar tüm kimyasalların kullanımına bağlı olarak oluşabilecek hasarları önleyebilen, uzun yıllar sorunsuz kullanılabilecek, dayanıklılık, ergonomi, ve estetik açıdan üstün bir malzemedir.

Kompakt Laminant​

İleri teknoloji kullanılarak üretilen özel yüzeyi sayesinde kimyasallara karşı ekstra dayanıklılık sağlayan, bakımı ve temizliği kolay tezgâh panelleridir. Trespa ve G-LAB olmak üzere iki çeşidi vardır.

Paslanmaz Tezgah ​

Kullanım amacına göre 316 AISI Cr/Ni paslanmaz çelikten üretilir. Bitmiş tezgah kalınlığı 30 mm, istenilirse su tutucu yükseltileri ile de 37 mm olmaktadır.Hijyenik ve temizlemesi kolay, kimyasallara dayanıklıdır

Teknik Özellikler

Genişlik (mm)
900-3600 ( 100 er mm artan seçenekler)
Derinlik (mm)
600/750/900
Yükseklik(mm)
750/900

Yüzey Seçenekleri

Malzeme
Ahşap / Galveniz Çelik / Paslanmaz Çelik / Polipropilen
Renk
Beyaz / Gri / Diğer renkler için irtibata geçiniz.
Ayak Sistemleri
C Sistem / A Sistemi / Galveniz Sac Ayak / Bazalı Ayak
Özellik
Sabit / Mobil